0212 286 41 41

Sertifikalarımız

TEMPO’da işletilen BGYS’nin hedefi; iş sürekliliğini sağlamak, bilgi güvenliği ile ilgili olarak meydana gelen güvenlik ihlallerinin etkilerini önlemek veya en aza indirmek, iş kayıplarını mümkün olan en düşük seviyede tutmaktır.

TEMPO, 2012 yılından itibaren “ISO/ 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri” sertifikasına sahiptir.

İş sürekliliği yönetimi, hizmet kesintisi sonrasında hizmetin sürekliliğini önceden belirlenmiş kabul edilebilir seviyelerde garanti eder.

Tempo Çağrı Merkezi, acil durumlar nedeniyle oluşan hizmet kesintisinin etkisini minimize eder ve uluslararası standartlara göre kabul edilebilir seviyelerde hizmet devamlılığını sağlar. 

TEMPO, 2015 yılından itibaren “ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemleri” sertifikasına sahiptir.

Bizim için ‘KALİTE’, müşterilerimizin beklentilerini ve sözleşme gerekliliklerini yüksek performans ile karşılamayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı ifade eder. Tempo olarak, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve hissedarlarımıza, ülkesimize katkı sağlayacak bu hedeflerin gerçekleşmesi için tüm kaynakları sağlamayı, sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi taahhüt ederiz.

TEMPO, “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” sertifikasına sahiptir.”

Kurumsal müşteri şikayetlerinin tümü düzenli olarak gözden geçirilir, müşteri şikayet yönetim sistemi denetlenir ve sistemin performansı takip edilerek iyileştirme için çalışmalar yapılır.

TEMPO, 2012 yılından itibaren “ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri” sertifikasına sahiptir.

TEMPO’da müşteri temsilcilerinin gelişimleri ve memnuniyetleri yakından takip edilir, anahtar performans göstergelerinin (KPI) düzenli izlenmesiyle süreçlerin etkinliği ve sürekli iyileştirilmesi sağlanır, müşteri şikayetleri yönetimi ve abone memnuniyetinin ölçülmesiyle de müşteri beklentileri en üst düzeyde gerçekleştirilir.

TEMPO, 2014 yılından itibaren “ISO 18295_1 Müşteri İletişim Merkezleri Yönetim Sistemleri” sertifikasına sahiptir.

PCI DSS standardı, ödeme kartlarının kullanımı sırasında müşteri bilgilerinin güvenliğini sağlar.

Müşterilerimizin kart ile yaptıkları ödeme sırasında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin korunması önceliğimizdir.

TEMPO, 2016 yılından itibaren “PCI DSS Kartlı Ödeme Sistemlerinde Veri Güvenlik Standardı” onayına sahiptir.

Facebook'ta Tempo